Foto

Centrum Praskie KONESER w Warszawie

W dniu 26 czerwca 2017 roku IB Systems Sp. z o.o. podpisała z firmą ERBUD SA umowę na kompleksowe wykonanie instalacji niskoprądowych dla budynku C w zespole zabudowy „KONESER”, w ramach umowy o roboty budowlane w zakresie realizacji budynków B i C kompleksu Centrum Praskiego KONESER przy ul. Ząbkowskiej w Warszawie wraz z towarzyszącą infrastrukturą.

IB Systems w ramach ww. umowy wykona przede wszystkim instalacje SSP, oddymiania, CCTV, KD, systemu przyzywowego, LAN, systemu bezpieczeństwa, SSWiN i pozostałe systemy niskoprądowe.

Termin rozpoczęcia prac to 10 lipiec 2017 r., a planowany termin zakończenia realizacji to koniec lutego 2018 roku.

„Centrum Praskie Koneser to niezwykłe miejsce, znajdujące się w kwartale ulic Ząbkowskiej, Markowskiej, Białostockiej i Nieporęckiej na terenie Warszawskiej Wytwórni Wódek. Może ono służyć, jako przykład przestrzeni mixed-use, tzn. takiej, w której w jednym projekcie łączą się funkcje mieszkaniowe, handlowe, biznesowe i kulturalne. Położenie Centrum Praskiego Koneser w samym sercu warszawskiej Pragi, zapewnia doskonałą komunikację i bliskość prestiżowych inwestycji miejskich.”