Foto

NAGRODA ZA NAJWIĘKSZY OBRÓT W SPRZEDAŻY CERTYFIKOWANYCH LINII TE CONNECTIVITY.

Z przyjemnością informujemy, iż firma IB Systems otrzymała nagrodę, przyznaną przez firmę Lanster Sp. z o.o. za największy obrót w sprzedaży certyfikowanych linii TE Connectivity w województwie wielkopolskim. Tym samym zakończyliśmy proces certyfikacji systemu okablowania strukturalnego w nowej siedzibie Urzędu Marszałkowskiego i Sejmiku Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Cały proces certyfikacji prowadzony był niezależnie przez Inżynierów producenta okablowania TE Connectivity. W wyniku certyfikacji uzyskana została 25-letnia gwarancja systemowa TE Connectivity na wykonany system.

Zainstalowana przez IB Systems sieć jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie sieci w kraju. Firma IB Systems w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu wykonała ponad 4500 linii w kategorii 7A, pełny szkielet światłowodowy oraz zaawansowaną technologicznie serwerownię przy wykorzystaniu rozwiązań Plug&Go (MRJ21 oraz MPOptimate). Dodatkowo cały system okablowania ma możliwość monitorowania warstwy fizycznej sieci w czasie rzeczywistym przy wykorzystaniu rozwiązania AMPTRAC.

Nagroda lanster