Foto

Realizacje

DOUBLETREE BY HILTON WROCŁAW

KLIENT: Eiffage Polska Budownictwo SA

INWESTOR: Wings Properties Sp. z o.o.

ZAKRES PRAC:

W dniu 6 grudnia 2016 roku zakończyliśmy trwającą od września 2014 roku inwestycję budowy hotelu Hilton we Wrocławiu. Umowa pomiędzy Eiffage Polska Budownictwo SA a IB Systems Sp. z o.o. zawarta była na kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych.

W ramach powierzonych nam prac wykonywaliśmy dostawy i montaż instalacji rozdzielnic nn (głównych i oddziałowych), instalacji oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego oraz pozostałych urządzeń elektrycznych wraz z osprzętem elektrycznym.

Hotel Hilton i OVO Apartments to inwestycja zlokalizowana na rogu ulic Podwale i Oławskiej we Wrocławiu. W 9-kondygnacyjnym budynku (na pięciu poziomach) został uruchomiony pięciogwiazdkowy hotel DoubleTree sieci Hilton, mieszczący 189 luksusowych pokoi. W OVO Apartments znajduje się również 169 mieszkań i 28 lokali biurowych. Oprócz tego w obiekcie można skorzystać z centrum handlowego, sklepów, restauracji i punktów usługowych, które znajdą się na dolnych piętrach tego obiektu

Była to druga inwestycja, po Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym w ramach kompleksu Centrum Badawczego Polskiego Internetu Optycznego w Poznaniu, którą zrealizowaliśmy dla Eiffage Polska Budownictwo SA.

Zdjęcia: Gottesman-Schmelcman Architecture. Fotograf: Kamil Czaja