Foto

Praca

Firma IB Systems Sp. z o.o., integrator systemów teletechnicznych, automatyki budynkowej oraz instalacji elektrycznych, należąca do grupy kapitałowej Introl SA, poszukuje pracownika na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW I LOGISTYKI

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej w programie Symfonia Handel
  • Prowadzenie obiegu dokumentów [po wprowadzeniu do programu Symfonia Handel] w programie LOTUS
  • Prowadzenie formalnej części obsługi floty samochodowej
  • Wystawianie paragonów i ewidencja dokumentów księgowych dla ww. zadań w zakresie rozliczeń z pracownikami
  • Kompletowanie i archiwizacja dokumentacji związanej z ww. zadaniami w programie LOTUS
  • Realizacja wyznaczonych przez Zarząd i Dyrektora Biura zadań
  • Normatywny czas pracy w dni robocze, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w pracy o podobnym profilu – 1 rok minimum
  • Ogólna zaradność
  • Sumienność, odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • Efektywna organizacja czasu pracy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel
  • Znajomość programu Symfonia / LOTUS będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie należącej do dużej, notowanej na GPW Grupy Kapitałowej, będącej liderem na rynku automatyki przemysłowej, prężnie działającej na rynku polskim i niemieckim
  • Po 3-miesięcznym okresie próbnym, umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym i zaangażowanym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet PZU Zdrowie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: biuro@ibsystems.pl oraz ejedrzejczak@ibsystems.pl

Na zgłoszeniu prosimy umieścić adnotację:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.