Foto

Realizacje

GALERIA MM W POZNANIU

KLIENT: Galeria MM SPV Sp. z o.o.

INWESTOR: Galeria MM SPV Sp. z o.o.

ZAKRES PRAC:

W Galerii Handlowej MM w Poznaniu, zlokalizowanej w samym centrum miasta, u zbiegu ulic św. Marcin i Al. Marcinkowskiego, IB Systems realizowała zakres prac zleconych bezpośrednio przez Inwestora, obejmujących kompleksowe wykonanie instalacji teletechnicznych (system sygnalizacji alarmu pożarowego, dźwiękowy system ostrzegawczy, system zarządzania bezpieczeństwem, system sygnalizacji napadu i kontroli dostępu, system telewizji dozorowej, system zliczania klientów, system telewizji naziemnej i satelitarnej, okablowanie strukturalne, system parkingowy), systemu automatyki budynkowej, a także instalacji elektrycznych, w tym dostawę, montaż i uruchomienia stacji trafo, rozdzielnic SN, RGnn, rozdzielnic obiektowych, szynoprzewodów, tras kablowych, instalacji oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, jak i oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego.

W Galerii MM powstały punkty usługowe oraz powierzchnie biurowe klasy A. Galeria ma 5 kondygnacji nadziemnych oraz 4 podziemne. Powierzchnia całkowita to 35 tys. m². W obiekcie znajduje się trzy-poziomowy podziemny parking dla 280 samochodów. Budynek został zaprojektowany przez Studio ADS.

Prace objęte Umową wraz z Aneksami, realizowane były przez IB Systems w okresie od grudnia 2011 roku do sierpnia 2014 roku.