Foto

Realizacje

HUTA LEGNICA WIZUALIZACJA WINMAG

KLIENT: IAI-bis Sp. z o.o.

INWESTOR: Huta Miedzi Legnica

ZAKRES PRAC:

Na zlecenie firmy IAI-bis Sp.z o.o. Spółka IB Systems w okresie od września do października 2011 roku realizowała dostawy urządzeń marki Esser, a także przygotowała wizualizację systemu Winmag w Hucie Miedzi Legnica.


"Podstawowym produktem zlokalizowanej na Dolnym Śląsku Huty Miedzi Legnica jest miedź elektrolityczna w postaci katod o wadze ok. 100 kg.
Jakość katod miedzianych gwarantuje marka HML, pod którą są one zarejestrowane od 1990 r. na Londyńskiej Giełdzie Metali oraz na Szanghajskiej Giełdzie Kontraktów Terminowych (SHFE), w najwyższym jakościowo gatunku „A”. Produkty uboczne, powstające w procesie technologicznym, są niemal w 100% zagospodarowywane z korzyścią dla środowiska naturalnego.
Obecnie HM Legnica wytwarza rocznie ponad 100 tysięcy ton wysokiej jakości miedzi elektrolitycznej w postaci katod.

Huta Miedzi „Legnica” posiada certyfikat potwierdzający, że w zakresie produkcji miedzi elektrolitycznej w postaci katod, wlewków okrągłych z miedzi katodowej przetopionej oraz wlewków okrągłych z miedzi katodowej przetopionej odtlenionej fosforem Oddział działa w oparciu o Zintegrowany Systemem Zarządzania spełniający wymagania norm: PN-EN ISO 9001:2009, PN-EN ISO 14001:2005, PN-N 18001:2004 oraz OHSAS 18001:2007."