Foto

Realizacje

LUDNA 2 WARSZAWA - SYSTEM DSO

KLIENT: Solec 22 Sp. z o.o.

INWESTOR: Solec 22 Sp. z o.o.

ZAKRES PRAC:

Zgodnie z podpisaną Umową z firmą Solec 22 Sp. z o.o., Spółka IB Systems wykonała projekt systemu, dostawę, instalację oraz uruchomienie systemu dźwiękowego systemu ostrzegawczego (DSO) na terenie obiektu biurowego Ludna 2 w Warszawie.

Ponadto zlecenie obejmowało również dokonanie wszelkich niezębnych pomiarów, a także dostosowanie instalacji elektrycznej dla potrzeb zasilania systemu DSO, przystosowanie centrali systemu sygnalizacji pożaru dla potrzeb systemu DSO.

Zlecone nam prace wykonaliśmy w okresie od grudnia 2013 do maja 2014 roku.

"Ludna 2 to biurowiec klasy B oferujący ok. 15 000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia, rozmieszczonej na 9 kondygnacjach naziemnych. Do dyspozycji najemców oddano 3-poziomowy parking podziemny. Na parterze mieści się restauracja. (...) Konstrukcja budynku pozwala na dowolną aranżację przestrzeni, dopasowaną do potrzeb najemcy. Wysoki standard wykończenia zapewnia przyjazne i komfortowe środowisko pracy. Biurowiec znajduje się w centrum, na warszawskim Śródmieściu, tuż przy węźle komunikacyjnym na Wisłostradzie i Alejach Jerozolimskich – głównych arteriach komunikacyjnych stolicy. Budynek położony jest pomiędzy mostami Poniatowskiego i Łazienkowskim, co znacząco usprawnia połączenia z prawobrzeżną Warszawą. (...) W pobliżu znajduje się Centrum Kopernika, nieco dalej historyczny Plac Trzech Krzyży, Pałac Kultury i Nauki usytuowany niemal w linii prostej od biurowca, zaś po drugiej stronie Wisły – PGE Narodowy."