Foto

Realizacje

SELGROS W WARSZAWIE PRZY UL. MARSA

KLIENT: Transgourmet Polska Sp. z o.o.

INWESTOR: Transgourmet Polska Sp. z o.o.

ZAKRES PRAC:

W listopadzie 2015 roku otrzymaliśmy zlecenie z firmy Transgourmet Polska Sp. z o.o. (dawna nazwa to Selgros Sp. z o.o.) na wykonanie instalacji teletechnicznych oraz elektrycznych dla nowo budowanego obiektu Selgros w Warszawie przy ul. Marsa. W nowej hali na powierzchni około 8 000 m2 zgromadzony został jeden z najszerszych asortymentów na rynku.

Zakres zleconych nam prac obejmował instalacje słaboprądowe, tj. SSP, SSWiN, CCTV, DSO, LAN, instalację komputerową i telefoniczną, systemy przywoławcze oraz kompletne wykonanie instalacji elektrycznych.

Jest to już czwarte zlecenie, które otrzymaliśmy z sieci Selgros Cash&Carry, a zarazem pierwsze na kompleksowe wykonanie, poza instalacjami teletechnicznymi, instalacji elektrycznej. Zlecone nam Umową wraz z Aneksami prace wykonaliśmy w okresie od listopada 2015 roku do czerwca 2016 roku.

"Budowa nowej hali Selgros Cash&Carry w Warszawie zajęła nam rekordowo krótki czas - zaledwie 6 miesięcy. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma KKBud Sp. z o.o. Z kolei wnętrza warszawskiej hali wykonano według projektu firmy Interstore Design. Budowę w całości zrealizowały polskie firmy, które w swoim działaniu opierały się na doświadczeniu zdobytym w trakcie budowy i modernizacji pozostałych hal Selgros Cash&Carry w Polsce."