Foto

Realizacje

SELGROS SIEDLCE

KLIENT: Transgourmet Polska Sp. z o.o.

INWESTOR: Transgourmet Polska Sp. z o.o.

ZAKRES PRAC:

Firma IB Systems podpisała w lipcu 2019 umowę z firmą Transgourmet Polska Sp. z o.o. na wykonanie w nowobudowanym CH Selgros w Białkach/k Siedlec prac z zakresu:

INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH:

stacja transformatorowa, agregat prądotwórczy, rozdzielnie niskiego napięcia, wewnętrzne linie zasilające, instalacje uziemienia i odgromowa, trasy kablowe oświetlenie awaryjne, ewakuacyjne, podstawowe, instalacje siły i gniazd wtyczkowych,

INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH:

system sygnalizacji pożaru, dźwiękowy system ostrzegawczy, okablowanie strukturalne, system przyzywowy, system sygnalizacji włamania i napadu, system alarmu dziennego, system telewizji przemysłowej, system kontroli dostępu, system kontroli osobowej.

Prace rozpoczęte w sierpniu 2019 zakończyliśmy w maju 2020

"W nowej hali pod Siedlcami zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań. Ciepło odpadowe wytwarzane przez systemu chłodnicze będzie ponownie wykorzystywane m.in. na potrzeby podgrzania ciepłej wody, a cała hala oraz tereny przylegające zostały wyposażone w energooszczędne i trwałe oświetlenie LED.

- Nasza inwestycja w Siedlcach jest wyjątkowa. Zaopatrzymy każdego klienta: od detalisty, przez sklepy i mniejsze hurtownie po gastronomię, catering i hotelarzy. Hala w Siedlcach, a dokładniej w Białkach, zaoferuje klientom jeden z najszerszych asortymentów spożywczych i przemysłowych w Polsce. Miedzy innymi owoce i warzywa przechowywane zawsze w chłodzie, świeże ryby i owoce morza prosto z portu, mięso przygotowane na miejscu oraz sery i wędliny sprzedawane na wagę – komentuje Cezary Furmanowicz, dyrektor marketingu Selgros Cash & Carry"

[źródło: https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykul/selgros-...]