Foto

Hilton Wrocław

W dniu 9 września 2014r. podpisaliśmy umowę z Eiffage Polska Budownictwo SA na kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych w nowo budowanym hotelu Hilton we Wrocławiu. Zakres naszych prac obejmuje dostawy i montaż instalacji rozdzielnic nn głównych (RGnn) i oddziałowych (nn), instalacji oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego oraz pozostałych urządzeń elektrycznych wraz z osprzętem elektrycznym.

Hotel Hilton i OVO Apartments to inwestycja zlokalizowana na rogu Podwala i Oławskiej we Wrocławiu. W 9-kondygnacyjnym budynku (na pięciu poziomach) zostanie uruchomiony pięciogwiazdkowy hotel DoubleTree sieci Hilton, mieszczący 189 luksusowych pokoi. W OVO Apartments znajdzie się również 169 mieszkań i 28 lokali biurowych. Oprócz tego będzie można skorzystać z centrum handlowego, sklepów, restauracji i punktów usługowych, które znajdą się na dolnych piętrach tego obiektu.

Planowany termin zakończenia zleconych nam prac to początek 2016 roku.

Miło jest nam poinformować, że jest to druga inwestycja w tym roku, którą realizujemy wspólnie z firmą Eiffage Polska Budownictwo SA.

1366359.3 hilton